Press "Enter" to skip to content

Genieten van een vakantie in Botswana middels luxe safari rondreis

Een vakantie in Botswana biedt de mogelijkheid om de ‘Big Five’ te bekijken tijdens een safaritocht door Afrika. Dit zijn de grootste dieren in Zuid-Afrika! En al deze grote dieren; de leeuw, de buffel, de olifant, het nijlpaard en de neushoorn, kunt u van dichtbij bekijken op vakantie in Botswana! Maak uw droom werkelijkheid, streep weer iets weg van die bucketlist en boek uw volgende vakantie bij Oryx Travel. Dan bent u meteen verzekerd van luxe overnachtingen en een volledig verzorgde reis. Klinkt Afrika u wel goed in de oren maar weet u niet zeker of Botswana voor u of uw gezin het meest geschikt is als eerste Afrika-reis? Dan kunt u bij deze touroperator ook luxe reizen naar bijvoorbeeld Zuid-Afrika boeken.

Adembenemende uitzichten en ervaringen tijdens een van de luxe reizen door Zuid-Afrika

Wilt u een olifant of leeuw van dichtbij bekijken? Genieten van de prachtige stranden? Grijp nu uw kans door een van de luxe reizen naar Zuid-Afrika te boeken bij Oryx Travel! Op avontuur met een safari, genieten van de cultuur, de flora én de fauna, en aan het einde van een dag vol onvergetelijke indrukken lekker neerploffen in uw luxe lodge. Nadat u in Zuid-Afrika bent geweest wilt u gegarandeerd nog een keer terug naar dit prachtige continent. Wat dacht u van een vakantie naar Botswana, Namibië of Zambia? En iedere reis wordt tot in de puntjes voor u geregeld. Heeft u op vakantie nog vragen of loopt u ergens tegenaan, dan kunt u te allen tijde contact opnemen met het thuisfront via Oryx Travel.

In Botswana op vakantie voor mooie herinneringen die u de rest van uw leven bij blijven

Of u nu een actieve of een luxe vakantie zoekt, op safari wilt of een rondreis door Botswana wil maken. Bij Oryx Travel kan het allemaal! In Botswana op vakantie gaan is een ervaring die u in uw leven minstens een keer meegemaakt moet hebben. Pas na een reis door het continent snapt u dat Afrika een echte ‘cradle of life’ is. En door te kiezen voor Oryx Travel als uw touroperator kunt u met een gerust hart vertrekken op het avontuur van uw leven. Alles wordt geregeld, tot aan de financiële zekerheid aan toe! Heeft u bepaalde voorkeuren? Geef het door en uw reis wordt voor u op maat samengesteld. En heeft u na uw reis door Botswana nog lang geen genoeg van Afrika (iets dat wij ons overigens goed voor kunnen stellen)? Dan zijn er nog vele andere bestemmingen beschikbaar, zoals een van de luxe reizen naar Zuid-Afrika.